Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
zaufanystylista.pl >Kraków >Salon Fryzjerski Galeria Fryzur MARGO Małgorzata Krawczyk

Lokalizacja: Kraków

ul. W. Sławka

Godziny otwarcia:

Godziny otwarcia nie są znane. Pamiętaj, że zawsze możesz napisać wiadomość do salonu!

Salon Fryzjerski Galeria Fryzur MARGO Małgorzata Krawczyk

W Margo mamy do zaoferowania Państwu pełen zakres usług fryzjerskich i kosmetycznych. Zapraszamy na cieszący się ogromnym zainteresowaniem zabieg keratynowego prostowania włosów, po którym nawet bardzo zniszczone i matowe włosy staną się gładkie i lśniące.

Nowością w naszej ofercie jest trwała keratynowa. Zabieg ten jest polecany dla włosów farbowanych i rozjaśnianych, gdyż nie powoduje ich zniszczenia. W naszej ofercie znajduje się też nowoczesny zabieg szlifowania włosa, który poradzi sobie z rozdwojonymi końcówkami oraz laminowanie włosów. W Galerii istnieje również możliwość skorzystania z profesjonalnych usług kosmetycznych.

Zabiegi kosmetyczne, jakie oferujemy Państwu, to:
-oczyszczanie twarzy,
-peeling kawitacyjny,
-mikrodermabrazja,
-mezoterapia bezigłowa,
-masaż twarzy,
-sonoforeza.

W skład oferty kosmetycznych wchodzi też henna i regulacja brwi, trwałe przedłużanie rzęs, manicure i pedicure. Zajmujemy się robieniem zabiegów parafinowych i depilacją woskiem. Nasz cały zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach pozwalających rozwijać nasze umiejętności i być na bieżąco z panującymi trendami. Pracując, opieramy się na kosmetykach najwyższej jakości. Doświadczeni fryzjerzy dopasują indywidualnie upięcia do wymagań nawet najbardziej wymagających Klientek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzenia Galerii Fryzur i Salonu Kosmetycznego Margo w Krakowie.

Usługi

Brak informacji na ten temat